Linked Field (8.x-1.4) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Attribute
sk: Atribút

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: Custom
sk: Vlastná

en: Advanced
sk: Pokročilé

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Link this field
sk: Spojiť toto pole

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
