Linked Field (8.x-1.4) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Attribute
sl: Atribut

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: Text
sl: Besedilo

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Configuration
sl: Nastavitve
