Linked Field (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Label
sr: Ознака

en: Text
sr: Текст

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
