Linked Field (8.x-1.4) - en to th translation catalogue (11 entries)

en: Attribute
th: คุณลักษณะ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Field
th: ช่องรับข้อมูล

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Text
th: ข้อความ

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
