Linked Field (8.x-1.4) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Attribute
ur: خصوصیت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: Text
ur: متن
