Linked Field (8.x-1.5) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Type
eu: Mota

en: Field
eu: Eremua

en: Text
eu: Testua

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Advanced
eu: Aurreratua

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Destination
eu: Helbidea

en: !name field is required.
eu: !name eremua beharrezkoa da.

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
