Linked Field (8.x-1.5) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Field
nl: Veld

en: Text
nl: Tekst

en: Custom
nl: Aangepast

en: Advanced
nl: Uitgebreid

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Destination
nl: Bestemming

en: !name field is required.
nl: Het veld !name is verplicht.

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Link this field
nl: Dit veld linken

en: Enter value for <code>@attribute</code> attribute.
nl: Voer de waarde in voor attribuut <code>@attribute</code>.

en: Available attributes can be defined in YAML syntax.
nl: Beschikbare attributen kunnen worden opgesteld in YAML-syntax.

en: Example structure
nl: Voorbeeldstructuur

en: Each attribute has an optional label and description.
nl: Ieder attribuut kan een label en omschrijving hebben.

en: Manage available attributes <a href="@config">here</a>.
nl: Beheer de beschikbare attributen <a href="@config">hier</a>.

en: It is recommended to install the <a href="@yaml-editor">YAML Editor</a> module for easier editing.
nl: Voor eenvoudige bewerking wordt aanbevolen de <a href="@yaml-editor">YAML Editor</a>-module te installeren.
