Linked Field (8.x-1.5) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Field
oc: Camp

en: Text
oc: Tèxte

en: Custom
oc: Personalizat

en: Advanced
oc: Avançat

en: Configuration
oc: Configuracion

en: !name field is required.
oc: Lo camp !name es requis.

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Link this field
oc: Ligar aqueste camp
