Linked Field (8.x-1.5) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Type
ta: வகை

en: Field
ta: புலம்

en: Text
ta: உரை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Configuration
ta: முறையமைப்பு

en: Destination
ta: இலக்கு

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
