Linked Field (8.x-1.6-rc1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Type
jv: Tipe

en: Text
jv: Teks

en: Custom
jv: Kostum

en: Advanced
jv: Mahir

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: !name field is required.
jv: Isian !name dibutuhaké.

en: - Select -
jv: - Pilih -
