Linked Field (8.x-1.6-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Field
kn: ಕ್ಷೇತ್ರ

en: Text
kn: ಪಠ್ಯ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Destination
kn: ಗುರಿ
