Link icon (8.x-1.0-alpha12) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fil: Oo

en: No
fil: Hindi

en: - None -
fil: - Wala -

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Default
fil: Pamantayan

en: Medium
fil: Katamtaman

en: - Select -
fil: - Pumili -
