Link icon (8.x-1.0-alpha15) - en to my translation catalogue (17 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Top
my: အပေါ်သို့

en: Small
my: အသေး

en: Large
my: အကြီး

en: Horizontal
my: ရေပြင်ညီ

en: Vertical
my: ဒေါင်လိုက်

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
