Link icon (8.x-1.0-alpha15) - en to ps translation catalogue (14 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: None
ps: هېڅ يو

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Link
ps: تړونی

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Vertical
ps: نېغ

en: Medium
ps: منځنى

en: Button
ps: تڼۍ

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
