Link Icon (8.x-1.0-alpha15) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Link
sk: Odkaz

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Default
sk: Predvolené

en: Top
sk: Navrch

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Open link in new window
sk: Otvoriť linku v novom okne

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Medium
sk: Stredná

en: Button
sk: Tlačidlo

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: Red
sk: Červená

en: Blue
sk: Modrá

en: Usage
sk: Využitie

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Round
sk: Zaokrúhliť

en: Field types
sk: Typy polí
