Link icon (8.x-1.0-alpha15) - en to ta translation catalogue (20 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: None
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: Link
ta: சுட்டி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Default
ta: இயல்பான

en: Top
ta: மேல்

en: Small
ta: சிறியது

en: Large
ta: பெரியது

en: Horizontal
ta: கிடைநிலை

en: Vertical
ta: செங்குத்து

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Button
ta: விசை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Blue
ta: நீலம்

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
