Link icon (8.x-1.0-beta6) - en to fi translation catalogue (30 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: None
fi: Ei mitään

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Settings
fi: Asetukset

en: Default
fi: Oletus

en: Top
fi: Ylhäällä

en: Small
fi: Pieni

en: Large
fi: Suuri

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Open link in new window
fi: Avaa linkki uudessa ikkunassa

en: Bottom
fi: Alhaalla

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Button
fi: Nappi

en: Square
fi: Neliö

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Red
fi: Punainen

en: Purple
fi: Violetti

en: Blue
fi: Sininen

en: Orange
fi: Oranssi

en: Usage
fi: Käyttö

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Round
fi: Pyöristä

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Dark
fi: Tumma

en: Add rel="nofollow" to links
fi: Lisää rel="nofollow" linkkeihin

en: Add rel="@rel"
fi: Lisää rel="@rel"
