Link Icon (8.x-1.0-beta6) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Medium
ne: माध्यम

en: Button
ne: बटन

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ

en: About
ne: बारेमा

en: - Select -
ne: - चयन गर्नुहोस् -
