Link icon (8.x-1.0-beta7) - en to nl translation catalogue (31 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: None
nl: Geen

en: - None -
nl: - Geen -

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Top
nl: Bovenaan

en: Small
nl: Klein

en: Large
nl: Groot

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Open link in new window
nl: Link in nieuw venster openen

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Button
nl: Knop

en: Square
nl: Vierkant

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Red
nl: Rood

en: Lime
nl: Limoen

en: Purple
nl: Paars

en: Blue
nl: Blauw

en: Orange
nl: Oranje

en: Usage
nl: Gebruik

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Round
nl: Afronden

en: Field types
nl: Veldtypes

en: Dark
nl: Donker

en: Add rel="nofollow" to links
nl: rel="nofollow" aan links toevoegen

en: Add rel="@rel"
nl: rel="@rel" toevoegen
