Link icon (8.x-1.0-beta7) - en to rw translation catalogue (6 entries)

en: Yes
rw: Yego

en: No
rw: Oya

en: Top
rw: Hejuru

en: Bottom
rw: Hasi

en: Red
rw: Umutuku

en: Blue
rw: Ubururu
