Link icon (8.x-1.0-beta70) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: None
hr: Nema

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Settings
hr: Postavke

en: Default
hr: Zadano

en: Small
hr: Mala

en: Large
hr: Velika

en: Horizontal
hr: Horizontalno

en: Vertical
hr: Vertikalno

en: Open link in new window
hr: Otvori link u novom prozoru

en: Bottom
hr: Dno

en: Medium
hr: Srednji

en: Button
hr: Gumb

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blue
hr: Plava

en: Usage
hr: Upotreba

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
