Link Icon (8.x-1.0-beta70) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: None
pt: Nenhum

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: Settings
pt: Configurações

en: Default
pt: Padrão

en: Top
pt: Superior

en: Small
pt: Pequeno

en: Large
pt: Grande

en: Open link in new window
pt: Abrir link em uma nova janela

en: Bottom
pt: Inferior

en: Medium
pt: Médio

en: Button
pt: Botão

en: Square
pt: Quadrado

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita

en: Red
pt: Vermelho

en: Purple
pt: Roxo

en: Blue
pt: Azul

en: Orange
pt: Laranja

en: Usage
pt: Uso

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecione -

en: Link settings
pt: Configurações do link

en: Round
pt: Arredondar

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Dark
pt: Escuro

en: Add rel="nofollow" to links
pt: Adicionar rel="nofollow" nos links

en: Add rel="@rel"
pt: Adicionar rel="@rel"

en: Allow link text
pt: Permitir texto de link

en: Allowed link type
pt: Tipo de link permitido
