Link Icon (8.x-1.0-beta9) - en to sv translation catalogue (32 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: None
sv: Ingen

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Settings
sv: Inställningar

en: Default
sv: Förvald

en: Top
sv: Överst

en: Small
sv: Liten

en: Large
sv: Stor

en: Horizontal
sv: Horisontell

en: Vertical
sv: Vertikal

en: Open link in new window
sv: Öppna länk i ett nytt fönster

en: Bottom
sv: Längst ned

en: Medium
sv: Mellan

en: Button
sv: Knapp

en: Square
sv: Ruta

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: Red
sv: Röd

en: Purple
sv: Lila

en: Blue
sv: Blå

en: Usage
sv: Användning

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Link settings
sv: Inställningar för länk

en: Round
sv: Avrundning

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Round 2
sv: Omgång 2

en: Dark
sv: Mörkt

en: Add rel="nofollow" to links
sv: Lägg till rel="nofollow" till länkar

en: Add rel="@rel"
sv: Lägg till rel="@rel"

en: Allow link text
sv: Tillåt länktext
