Link icon (8.x-1.0-rc1) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: None
mn: Байхгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Small
mn: Жижиг

en: Large
mn: Том

en: Bottom
mn: Доод

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
