Link icon (8.x-1.0) - en to cy translation catalogue (17 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: None
cy: Dim

en: - None -
cy: - Dim -

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Default
cy: Diofyn

en: Small
cy: Bach

en: Large
cy: Mawr

en: Horizontal
cy: Llorweddol

en: Vertical
cy: Fertigol

en: Open link in new window
cy: Agor dolen mewn ffenestr newydd

en: Medium
cy: Canolig

en: Red
cy: Coch

en: Blue
cy: Glas

en: Grey
cy: Llwyd

en: Orange
cy: Oren

en: Round
cy: Crwn
