Link icon (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (24 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: None
oc: Pas cap

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Settings
oc: Paramètres

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Small
oc: Pichon

en: Large
oc: Grand

en: Horizontal
oc: Orizontal

en: Open link in new window
oc: Dobrir lo ligam dins una novèla fenèstra

en: Bottom
oc: Bas

en: Medium
oc: Mejan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Red
oc: Roge

en: Purple
oc: Violet

en: Blue
oc: Blau

en: Grey
oc: Gris

en: Orange
oc: Irange

en: Usage
oc: Utilizacion

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Round
oc: Arrondi
