Link icon (8.x-1.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: None
th: ไม่มี

en: - None -
th: - ไม่มี -

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Open link in new window
th: เปิดลิงค์ในหน้าต่างใหม่

en: Medium
th: ปานกลาง

en: Red
th: แดง

en: Blue
th: สีน้ำเงิน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -

en: Field types
th: ประเภทช่องรับข้อมูล
