Link Icon (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (22 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: None
ar: لا شيء

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Default
ar: الافتراضي

en: Top
ar: الأعلى

en: Small
ar: صغير

en: Large
ar: كبير

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Open link in new window
ar: افتح الرابط في نافذة جديدة

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Medium
ar: متوسط

en: Button
ar: زر

en: Square
ar: ميدان

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: Blue
ar: أزرق

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Link settings
ar: اعدادات الرابط

en: Field types
ar: أنواع الحقل
