Link Icon (8.x-1.1) - en to lv translation catalogue (26 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: None
lv: Nav

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Small
lv: Mazs

en: Large
lv: Liels

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Open link in new window
lv: Atvērt saiti jaunā logā

en: Bottom
lv: Apakša

en: Medium
lv: Vidējs

en: Button
lv: Poga

en: Square
lv: Kvadrāts

en: Left
lv: Pa kreisi

en: Right
lv: Pa labi

en: Red
lv: Sarkans

en: Blue
lv: Zils

en: Usage
lv: Izmantošana

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Link settings
lv: Saites iestatījumi

en: Round
lv: Noapaļot

en: Add rel="nofollow" to links
lv: Pievienot saitēm rel="nofollow".

en: Add rel="@rel"
lv: Pievienot rel="@rel"
