Link icon (8.x-1.2) - en to bg translation catalogue (13 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: None
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: Default
bg: По подразбиране

en: Top
bg: Връх

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Bottom
bg: Дъно

en: Medium
bg: Среда

en: Button
bg: Бутон

en: Right
bg: Дясно

en: Blue
bg: Син
