Link icon (8.x-1.4) - en to ast translation catalogue (12 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: None
ast: Nengún

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Default
ast: Predefiníu

en: Top
ast: Cimeru

en: Small
ast: Pequeñu

en: Large
ast: Grande

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
