Linkit (6.0.0-beta2) - en to se translation catalogue (14 entries)

en: E-mail
se: Epoasta

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Description
se: Čilgehus

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: Save
se: Vurke

en: User
se: Geavaheaddji

en: Save changes
se: Vurke rievdadusaid

en: Edit profile
se: Rievdat iežat dieđuid

en: About
se: Birra

en: Save and continue
se: Vurke ja joatke
