Linkit (6.0.0) - en to ug translation catalogue (18 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: E-mail
ug: ئېلخەت

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Taxonomy term
ug: تاكسىنومىيە سۆزلۈكلىرى

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: System
ug: سېستىما

en: Unlimited
ug: چەكسىز

en: Front page
ug: باش بەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش

en: Contact form
ug: ئالاقىلىشىش جەدۋىلى
