Linkit (6.1.1) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: E-mail
fi: Sähköposti

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Content
fi: Sisältö

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: None
fi: Ei mitään

en: Weight
fi: Paino

en: Name
fi: Nimi

en: Taxonomy term
fi: Luokittelutermi

en: Save
fi: Tallenna

en: File extensions
fi: Tiedostopäätteet

en: User
fi: Käyttäjä

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: System
fi: Järjestelmä

en: Unlimited
fi: Rajoittamaton

en: Save changes
fi: Tallenna muutokset

en: Update profile
fi: Päivitä profiili

en: Profile
fi: Profiili

en: Front page
fi: Etusivu

en: Available tokens
fi: Käytössä olevat merkinnät

en: Limit
fi: Rajoitus

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Edit profile
fi: Muokkaa profiilia

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Profile Name
fi: Profiilin nimi

en: Delete profile
fi: Poista profiili

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: Uses
fi: Käyttää

en: No results
fi: Ei tuloksia

en: Restrict to the selected roles
fi: Rajoita valittuihin rooleihin

en: Contact form
fi: Yhteydenotto

en: Canonical URL
fi: Kanoninen URL

en: Blocked users
fi: Estetyt käyttäjät

en: Saved %label configuration.
fi: Tallennettu %label asetukset.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
fi: Erottele tiedostopäätteet pilkuin eroteltuina ilman tiedostopäätettä edeltävää pistettä.

en: Weight for @title
fi: Paino kentälle @title

en: Drupal link
fi: Drupal linkki
