Linkit (6.1.1) - en to he translation catalogue (39 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: E-mail
he: אימייל

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Name
he: שם

en: Taxonomy term
he: סיווג במילון

en: Save
he: שמירה

en: File extensions
he: סיומת קובץ

en: User
he: משתמש

en: Email
he: דוא"ל

en: System
he: מערכת

en: Unlimited
he: ללא הגבלה

en: Save changes
he: שמירת השינויים

en: Profile
he: פרופיל חבר

en: Front page
he: דף הבית

en: Available tokens
he: אסימונים זמינים

en: Limit
he: גבול

en: Entity
he: יישות

en: Allowed file extensions
he: סיומות קובץ מותרות

en: Edit profile
he: עריכת פרופיל

en: About
he: אודות

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: Uses
he: שימושים

en: Restrict to the selected roles
he: הגבל לתפקידים הבחורים

en: Contact form
he: טופס יצירת קשר

en: Role restrictions
he: הגבלות לפי תפקיד

en: Blocked users
he: משתמשים חסומים

en: Saved %label configuration.
he: נשמרו הגדרות %label .

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
he: יש לרשום את הסיומות בהפרדה של רווח או פסיק, ללא הנקודה המקדימה לסיומת הקובץ.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
