Linkit (6.1.3) - en to is translation catalogue (23 entries)

en: E-mail
is: Teldupostur

en: Delete
is: Strika

en: Operations
is: Atgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Ja

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Broyt

en: Weight
is: Vekt

en: Name
is: Navn

en: Taxonomy term
is: Taksonomi orð

en: Save
is: Goym

en: Default
is: Standard

en: User
is: Brúkari

en: System
is: Kervi

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Save changes
is: Goym broytingar

en: Profile
is: Vangamynd

en: Front page
is: Forsíða

en: About
is: Um

en: Save and continue
is: Goym og halt áfram

en: Contact form
is: Kontaktoyðublað

en: Weight for @title
is: Vekt hjá @title
