Linkit (7.0.1) - en to sr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Front page
sr: Насловна страна

en: Save and continue
sr: Сачувај и настави

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
