Linkit (7.0.10) - en to ps translation catalogue (18 entries)

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: System
ps: سيستم

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: About
ps: په اړه
