Linkit (7.0.11) - en to my translation catalogue (22 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: E-mail
my: အီးမေးလ်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Weight
my: အစဉ်

en: Name
my: အမည်

en: Taxonomy term
my: Taxonomy အသုံးအနှုံး

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: System
my: စနစ်

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Front page
my: ပထမဆုံး စာမျက်နှာ

en: About
my: အကြောင်း

en: Save and continue
my: သိမ်းပြီးဆက်လက်လုပ်ဆောင်မည်

en: Contact form
my: ဆက်သွယ်ရန်ပုံစံ
