Linkit (7.0.12) - en to ms translation catalogue (30 entries)

en: User interface
ms: Antaramuka pengguna

en: E-mail
ms: E-mel

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Content
ms: Kandungan

en: Description
ms: Huraian

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: File
ms: Fail

en: Edit
ms: Sunting

en: None
ms: Tiada

en: Weight
ms: Pemberat

en: Name
ms: Nama

en: Taxonomy term
ms: Istilah taksonomi

en: Save
ms: Simpan

en: User
ms: Pengguna

en: Email
ms: E-mel

en: System
ms: Sistem

en: Unlimited
ms: Tanpa had

en: Save changes
ms: Simpan perubahan

en: Profile
ms: Profil

en: Front page
ms: Laman utama

en: Allowed file extensions
ms: Sambungan-sambungan fail dibenarkan

en: About
ms: Perihal

en: Save and continue
ms: Simpan dan teruskan

en: Uses
ms: Penggunaan

en: Contact form
ms: Borang hubungan

en: Saved %label configuration.
ms: Konfigurasi %label telah disimpan.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
ms: Pisahkan sambungan dengan ruang atau koma, dan jangan masukkan titik mendahulu.

en: Weight for @title
ms: Pemberat untuk @title
