Linkit (7.0.2) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Weight
kk: Салмағы

en: Name
kk: Аты

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: Profile
kk: Профиль

en: Front page
kk: Басты бет

en: Save and continue
kk: Сақтау және жалғастыру

en: Contact form
kk: Контакт формасы
