Linkit (7.0.6) - en to br translation catalogue (8 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Edit
br: Kemmañ

en: Email
br: Chomlec'h postel

en: Front page
br: Pajenn degemer

en: About
br: Diwar-benn
