Linkit (7.0.6) - en to mr translation catalogue (23 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: E-mail
mr: विरोप (E-mail)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Operations
mr: कृती

en: Content
mr: साहित्य

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Edit
mr: संपादन

en: None
mr: काहीच नाही

en: Weight
mr: मुल्य

en: Name
mr: नाव

en: Taxonomy term
mr: वर्गीकरण संज्ञा

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Save changes
mr: बदल संरक्षित करा

en: Front page
mr: मुखपृष्ठ

en: Save and continue
mr: सौरक्षित करा आणि पुढे सुरु करा

en: Contact form
mr: संपर्क अर्ज
