Linkit (7.0.8) - en to oc translation catalogue (35 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: E-mail
oc: Corrièr electronic

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Content
oc: Contengut

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Edit
oc: Modificar

en: None
oc: Pas cap

en: Weight
oc: Pes

en: Name
oc: Nom

en: Taxonomy term
oc: Tèrme de taxonomia

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: System
oc: Sistèma

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: External
oc: Extèrne

en: Save changes
oc: Enregistrar los cambiaments

en: Profile
oc: Perfil

en: Front page
oc: Pagina d'acuèlh

en: Entity
oc: Entitat

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: About
oc: A prepaus

en: Save and continue
oc: Salvar e contunhar

en: Uses
oc: Usatges

en: Restrict to the selected roles
oc: Restrénher als ròtles seleccionats

en: Contact form
oc: Formulari de contact

en: Canonical URL
oc: URL canonique

en: Saved %label configuration.
oc: S'es enregistrat la configuracion de %label.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
oc: Separatz las extensions amb un espaci o una coma e no inclogueu lo punt inicial.

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
