Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to et translation catalogue (48 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: E-mail
et: E-post

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Attribute
et: Omadus

en: Cancel
et: Tühista

en: Description
et: Kirjeldus

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: None
et: Puudub

en: Weight
et: Kaal

en: Taxonomy term
et: Taksonoomia termin

en: Field
et: Väli

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Options
et: Valikud

en: Custom
et: Kohandatud

en: Widget type
et: Vidina liik

en: Id
et: ID

en: System
et: Süsteem

en: Link URL
et: Lingi URL

en: Attributes
et: Omadused

en: Class
et: Klass

en: Save changes
et: Salvesta muudatused

en: Update profile
et: Uuenda profiil

en: Profile
et: Profiil

en: Front page
et: Avaleht

en: Entity
et: Olem

en: Open in new window
et: Ava uues aknas

en: Relationship
et: Seos

en: Editor
et: Redaktor

en: Add new profile
et: Lisa uus profiil

en: Edit profile
et: Muuda profiili

en: Page not found
et: Lehekülge ei leitud

en: Attribute settings
et: Omaduste seaded

en: Target
et: Siht

en: Edit Link
et: Muutmise link

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: Frontpage
et: Avaleht

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Add link
et: Lisa link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Restrict to the selected roles
et: Piiratud valitud rollidega

en: Saved %label configuration.
et: %label seadistus salvestatud.

en: Weight for @title
et: @title kaal
