Linkit (8.x-4.0) - en to is translation catalogue (29 entries)

en: Title
is: Titill

en: E-mail
is: Netfang

en: Delete
is: Eyða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Content
is: Innihald

en: Attribute
is: Eigindi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Description
is: Lýsing

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: File
is: Skrá

en: Edit
is: Breyta

en: None
is: Engin

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Taxonomy term
is: Flokkunarhugtak

en: Field
is: Svæði

en: Save
is: Vista

en: User
is: Notandi

en: Options
is: Möguleikar

en: Custom
is: Sérsniðið

en: System
is: Kerfi

en: Save changes
is: Vista breytingar

en: Front page
is: Forsíða

en: Relationship
is: Tengsl

en: Edit profile
is: Breyta prófíl

en: Page not found
is: Síðan fannst ekki

en: Save and continue
is: Vista og halda áfram

en: Edit link
is: Breyta tengli
