Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to ky translation catalogue (7 entries)

en: Delete
ky: Өчүрүү

en: Operations
ky: Аракеттер

en: Content
ky: Мазмун

en: Cancel
ky: Баш тартуу

en: Weight
ky: Салмагы

en: Save
ky: Сактоо

en: Page not found
ky: Бет табылган жок
