Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to nl translation catalogue (156 entries)

en: Title
nl: Titel

en: E-mail
nl: E-mailadres

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: Attribute
nl: Attribuut

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Description
nl: Beschrijving

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Scheme
nl: Schema

en: Weight
nl: Gewicht

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Field
nl: Veld

en: Save
nl: Opslaan

en: User
nl: Gebruiker

en: Options
nl: Opties

en: Custom
nl: Aangepast

en: Widget type
nl: Widgettype

en: Id
nl: ID

en: System
nl: Systeem

en: Link URL
nl: Link-URL

en: Attributes
nl: Attributen

en: Class
nl: Klasse

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Update profile
nl: Profiel bijwerken

en: Profile
nl: Profiel

en: Front page
nl: Voorpagina

en: Available tokens
nl: Beschikbare tokens

en: Entity
nl: Entiteit

en: Open in new window
nl: Open in nieuw venster

en: Relationship
nl: Relatie

en: Editor
nl: Redacteur

en: Add new profile
nl: Nieuw profiel toevoegen

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Page not found
nl: Pagina niet gevonden

en: Attribute settings
nl: Attribuutinstellingen

en: Target
nl: Doel

en: Profile Name
nl: Profielnaam

en: Add profile
nl: Profiel toevoegen

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Add attribute
nl: Attribuut toevoegen

en: Manage attributes
nl: Attributen beheren

en: Edit Link
nl: Link bewerken

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: Frontpage
nl: Voorpagina

en: Add link
nl: Link toevoegen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: No results
nl: Geen resultaten

en: Restrict to the selected roles
nl: Tot de geselecteerde rollen beperken

en: Image file settings
nl: Instellingen afbeeldingsbestand

en: Accesskey
nl: Toegangssleutel

en: Import profiles
nl: Profielen importeren

en: Include unpublished nodes
nl: Inclusief niet gepubliceerde nodes

en: Saved %label configuration.
nl: %label-instellingen opgeslagen.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Thumbnail image style
nl: Miniatuurstijl

en: Support for Linkit module
nl: Ondersteuning voor Linkit-module

en: Administer Linkit
nl: Linkit beheren

en: Perform administration tasks for Linkit.
nl: Beheertaken voor Linkit uitvoeren.

en: Insert link
nl: Link invoegen

en: Linkit autocomplete response function
nl: Linkit automatisch aanvullende antwoordfunctie

en: Linkit profile
nl: Linkit-profiel

en: Linkit profiles
nl: Linkit-profielen

en: Show pixel dimensions
nl: Toon afmeting in pixels

en: Show thumbnail
nl: Miniatuurweergave tonen

en: Group by bundle
nl: Groeperen op bundel

en: New window (_blank)
nl: Nieuw venster (_blank)

en: Top window (_top)
nl: Bovenste venster (_top)

en: Same window (_self)
nl: Zelfde venster (_self)

en: Parent window (_parent)
nl: Verwijzende venster (_parent)

en: This is an internal path.
nl: Dit is een intern pad.

en: This page does not exist or you do not have access to it.
nl: Deze pagina bestaat niet, of u heeft geen toegang tot deze pagina.

en: No information available
nl: Geen informatie beschikbaar

en: This is an external URL, but we don't know where it leads.
nl: Dit is een externe URL, maar we weten niet waar hij naartoe gaat.

en: Select profile to use
nl: Selecteer een profiel

en: Search for content.
nl: Zoek naar inhoud.

en: Start typing to find content or paste a URL.
nl: Begin met typen om te zoeken naar inhoud of plak een URL.

en: This will be populated by the search, or you can fill it in yourself.
nl: Dit wordt ingevuld door het selecteren van een zoekresultaat of door uzelf.

en: Can not find the profile type
nl: Kan het profieltype niet vinden

en: Manage Linkit profiles.
nl: Linkit-profielen beheren.

en: Result description
nl: Resultaatbeschrijving

en: Open your mail client ready to e-mail @email
nl: Open uw e-mail programma met een nieuwe mail naar @email

en: No attributes available.
nl: Geen attributen beschikbaar.

en: Attributes are HTML attributes that will be attached to the insert plugin.
nl: Attributen zijn HTML-attributen die toegevoegd worden aan de invoeg-plugin.

en: IMCE integration
nl: IMCE-integratie

en: Enable IMCE File Browser in the editor dialog.
nl: De IMCE-bestandsbrowser inschakelen in de editor-dialoog.

en: Open IMCE file browser
nl: IMCE-bestandsbrowser openen.

en: Add matcher
nl: Matcher toevoegen

en: Manage matchers
nl: Matchers beheren

en: Administer linkit profiles
nl: Linkit-profielen beheren

en: Matcher settings
nl: Matcher-instellingen

en: You can only select one file.
nl: U kunt maar één bestand selecteren.

en: Opens your mail client ready to e-mail @email
nl: Opent uw mailprogramma en een nieuw bericht voor @email

en: Edit %label profile
nl: Profiel %label bewerken

en: Edit %label matcher
nl: Matcher %label bewerken

en: Edit %label attribute
nl: Attribuut %label bewerken

en: No attribute selected.
nl: Geen attribuut geselecteerd.

en: Added %label attribute.
nl: Attribuut %label toegevoegd.

en: Added %label attribute to the @profile profile.
nl: Attribuut %label toegevoegd aan het profiel @profile.

en: Are you sure you want to delete the @plugin attribute from the %profile profile?
nl: Weet u zeker dat u het attribuut @plugin wilt verwijderen uit het profiel %profile?

en: The attribute %label has been deleted.
nl: Het attribuut %label is verwijderd.

en: The attribute %label has been deleted in the @profile profile.
nl: Het attribuut %label is opgenomen in het profiel @profile.

en: The attribute %label has been updated in the @profile profile.
nl: Het attribuut %label is bijgewerkt in het profiel @profile.

en: No attributes added.
nl: Geen attributen toegevoegd.

en: No matchers available.
nl: Geen matchers beschikbaar.

en: No matcher selected.
nl: Geen matcher geselecteerd.

en: Added %label matcher.
nl: Matcher %label toegevoegd.

en: Added %label matcher to the @profile profile.
nl: Matcher %label toegevoegd aan het profiel @profile.

en: Are you sure you want to delete the @plugin matcher from the %profile profile?
nl: Weet u zeker dat u de matcher @plugin wilt verwijderen van het profiel %profile?

en: The matcher %label has been deleted.
nl: De matcher %label is verwijderd.

en: The matcher %label has been deleted in the @profile profile.
nl: De matcher %label is verwijderd uit het profiel @profile.

en: The matcher %label has been updated in the @profile profile.
nl: De matcher %label is bijgewerkt in het profiel @profile.

en: No matchers added.
nl: Geen matchers toegevoegd.

en: Save and manage matchers
nl: Matchers opslaan en beheren

en: The human-readable name of this  profile. This name must be unique.
nl: De naam van dit profiel. De naam moet uniek zijn.

en: The text will be displayed on the <em>profile collection</em> page.
nl: De tekst wordt weergegeven op de pagina <em>Overzicht profielen</em>.

en: Created new profile %label.
nl: Nieuw profiel %label aangemaakt.

en: Updated profile %label.
nl: Profiel %label bijgewerkt.

en: Select a linkit profile
nl: Selecteer een Linkit-profiel

en: - Select profile -
nl: - Selecteer profiel -

en: Select the linkit profile you wish to use with this text format.
nl: Selecteer het Linkit-profiel dat gebruikt wordt bij dit tekstformaat.

en: The "accesskey" attribute value
nl: De waarde van het attribuut 'accesskey'

en: Basic input field for the accesskey attribute.
nl: Standardinvoerveld voor het attribuut 'accesskey'.

en: Basic input field for the class attribute.
nl: Standaardinvoerveld voor het attribuut 'class'

en: The "id" attribute value
nl: De waarde van het attribuut 'id'

en: Basic input field for the id attribute.
nl: Standaardinvoerveld voor het attribuut 'id'.

en: The "rel" attribute value
nl: De waarde van het attribuut 'rel'

en: Basic input field for the relationship attribute.
nl: Standaardinvoerveld voor het attribuut 'rel' (relationship).

en: Selectlist with predefined targets.
nl: Selectielijst met voorgedefinieerde doelen.

en: Simple checkbox to allow links to be opened in a new browser window or tab.
nl: Eenvoudig keuzevakje zodat links geopend kunnen worden in een nieuw venster of nieuwe tab.

en: The "title" attribute value
nl: De waarde van het attribuut 'title'

en: The "title" attribute value (auto populated)
nl: De waarde van het attribuut 'title' (automatisch ingevuld)

en: Automatically populate title
nl: Titel automatisch invullen

en: Automatically populate the title attribute with the title from the match selection.
nl: Vul het 'titel'-attribuut automatisch met de titel van de selectie.

en: Basic input field for the title attribute.
nl: Standaardinvoerveld voor het attribuut 'title'.

en: Result description: @result_description
nl: Beschrijving resultaat: @result_description

en: Bundle filter: @bundle_filter
nl: Bundel-filter: @bundle_filter

en: Group by bundle: @bundle_grouping
nl: Groeperen op bundel: @bundle_grouping

en: Restrict to the selected bundles
nl: Beperken tot de geselecteerde bundels

en: If none of the checkboxes is checked, allow all bundles.
nl: Als geen van de keuzevakjes aangevinkt is, zijn alle bundels toegestaan.

en: Show image dimensions: @show_image_dimensions
nl: Afbeeldingafmetingen weergeven: @show_image_dimensions

en: Show image thumbnail: @show_image_thumbnail
nl: Miniatuurvoorbeeld weergeven: @show_image_thumbnail

en: Thumbnail style: @thumbnail_style
nl: Miniatuurvoorbeeldstijl: @thumbnail_style

en: Extra settings for image files in the result.
nl: Extra instellingen voor afbeeldingen in de resultaten.

en: Include unpublished: @include_unpublished
nl: Inclusief niet gepubliceerd: @include_unpublished

en: In order to see unpublished nodes, the requesting user must also have permissions to do so.
nl: Om niet-gepubliceerde nodes te zien dient de gebruiker de juiste  toegangsrechten te hebben.

en: Role filter: @role_filter
nl: Rol-filter: @role_filter

en: Include blocked users: @include_blocked
nl: Inclusief geblokkeerde gebruikers: @include_blocked

en: If none of the checkboxes is checked, allow all roles.
nl: Als geen van de keuzevakjes aangevinkt is, zijn alle rollen toegestaan.

en: Include blocked user
nl: Geblokkeerde gebruiker opnemen

en: In order to see blocked users, the requesting user must also have permissions to do so.
nl: Om geblokkeerde gebruikers te kunnen zien, moet de gebruiker de juiste toegangsrechten hebben.

en: Linkit result thumbnail
nl: Linkit resultaat-miniatuurweergave
