Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to or translation catalogue (8 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Front page
or: ପ୍ରଥମ ପୃଷ୍ଠା

en: Page not found
or: ପୃଷ୍ଠା ମିଳୁନାହିଁ
