Linkit - Enriched linking experience (8.x-4.0) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: E-mail
ps: بریښنالیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Content
ps: منځپانګه

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: User
ps: غړی

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: System
ps: سيستم

en: Link URL
ps: پيوند پته

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Save changes
ps: بدلونونه خوندي کول

en: Front page
ps: مخ پاڼه

en: Relationship
ps: اړيكې

en: Page not found
ps: پاڼه و نه موندل شوه

en: Target
ps: موخه

en: Edit Link
ps: تړونی سمون

en: Add link
ps: تړونی زیاتول
